BUDŻET OBYWATELSKI 2017

PROJEKT nr 8: Modernizacja siłowni i zaplecza sal gimnastycznych oraz szatni uczniowskich

w budynku obecnego Miejskiego Gimnazjum nr 4 na Osiedlu Powstańców.

OPIS PROJEKTU:

Remont i doposażenie siłowni:

– cyklinowanie parkietu, malowanie ścian, zakup i montaż luster oraz oświetlenia

– zakup sprzętu siłowego i fitness

Doposażenie zaplecza sal gimnastycznych:

– metalowe szafy na sprzęt sportowy

– wózki metalowe na piłki zamykane na klucz

– wózki składane na piłki na aluminiowym stelażu

Remont i wyposażenie szatni uczniowskich:

– wymiana oświetlenia, łączników, gniazd elektrycznych, malowanie ścian, sufitów, krat

– zakup ławeczek z wieszakami

– zakup szafek zamykanych dla klas sportowych

UZASADNIENIE PROJEKTU

1. Połączenie dwóch szkół – Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 13 oraz Miejskiego Gimnazjum nr 4 w Piekarach Śląskich.
  2. Kreowanie przyjaznej szkoły dla dzieci mieszkańców okręgu Kamień i Osiedle Powstańców.
  3. Wyjście naprzeciw oczekiwaniom rodziców- mieszkańców obwodu szkoły poprzez dostosowanie szatni szkolnych do dużej liczby uczniów (ok. 550 dzieci), w tym do ich wieku i wzrostu.
  4. Stworzenie komfortowych warunków dla przechowywania odzieży wierzchniej, sportowej oraz wzmocnienie walorów estetycznych szatni.
  5. Planowane utworzenie klas mistrzostwa sportowego.
  6. Dostosowanie siłowni szkolnej tak, by mogli z niej korzystać również uczniowie szkoły podstawowej.
  7. Uporządkowanie sprzętu sportowego na zapleczu sal gimnastycznych poprzez zakup szaf metalowych na sprzęt oraz koszy- wózków na piłki.
  8. Brak środków na tak duże przedsięwzięcie w budżecie szkoły.

BĄDŹ Z NAMI 22.05.2017 – 11.06.2017 I ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT!!!

GŁOSOWANIE INTERNETOWE  22.05.2017 – 11.06.2017

GŁOSOWANIE W SPOSÓB TRADYCYJNY 22.05.2017 – 5.06.2017

NAZWA PROJEKTU: Modernizacja siłowni i zaplecza sal gimnastycznych oraz szatni uczniowskich

w budynku obecnego Miejskiego Gimnazjum nr 4 na Osiedlu Powstańców.

PROJEKT polega na modernizacji siłowni szkolnej- wyremontowaniu jej wnętrza i wyposażeniu w nowoczesne sprzęty siłowe i fitness, zakupie szaf i wózków do przechowywania sprzętów sportowych oraz całkowitemu odnowieniu szatni uczniowskich poprzez remont pomieszczeń i zakup nowego wyposażenia

CAŁKOWITY KOSZT PROJEKTU TO 130 000 ZŁ